Наші Технології

Система опалення

Система опалення реалізована із застосуванням новітніх матеріалів та комплектуючих, підключена до власної дахової котельні . Котельня побудована на газових котлах Wiessmann загальною потужністю ~700 кВт і здатна забезпечити подачу тепла і гарячої води до всіх споживачів бізнес центру за будь-яких кліматичних умов. Підтримання температурного режиму та керування роботою котельні - комп’ютеризоване.

електропостачання

Електропостачання здійснюється від власної КТП потужністю 2х630 кВт, зовнішнє живлення для забезпечення більшої надійності здійснюється по двох високовольтних вводах. Внутрішнє розподілення по будівлі бізнес центру виконане на належному рівні та забезпечує індивідуальний захист і облік для кожного споживача.

пожежна безпека

Всі приміщення бізнес центру обладнані пожежними датчиками згідно чинних вимог, централізований пульт пожежної сигналізації розміщений на посту охорони та укомплектований системою оповіщення. Паралельно пожежна сигналізація підключена до пульта служби пожежної охорони МНС м. Львова.

охорона

Охорона бізнес центру – штатна, цілодобова. Будівля обладнана власною системою зовнішнього і внутрішнього відеоспостереження зі збереженням даних.

Водопостачання

Водопостачання бізнес центру - цілодобове, здійснюється від власної насосної станції, котра має запас води на випадок відключення централізованого водопостачання.

вентиляція приміщення

Вентиляція приміщень – припливно-витяжна, на основі спеціалізованих установок Remak забезпечує комфортні умови перебування у всіх офісах бізнес центру «Український капітал».

Інтернет комунікаці

В приміщенні бізнес центру «Український капітал» розміщені комунікації та оптичні площадки кількох операторів зв’язку, а саме : КОПІЙКА, Київстар, Укртелеком, Eksi.net, МТС, наявні комунікації Уарнет. Сама будівля охоплена власною телефонною та комп’ютерною мережами значної потужності, що дозволяє здійснити підключення будь-якого пакету телекомунікаційних послуг, обраного орендарем у перерахованих вище операторів.

Прибирання

Прибирання бізнес центру здійснюється відомчим клінінговим підрозділом.

ліфт

Швидкісний ліфт виробництва OTIS (Франція) вантажопід’ємністю 1000кг.