Офісні приміщення

В оренду здаються приміщення під офіси та демонстраційні зали, які забезпечують повноцінну роботу фірм різного профілю. Кожна офісна кімната розрахована на одне або декілька робочих місць, які обладнанні електроживленням, телефоном та локальною комп’ютерною мережею. Всі офіси оснащені освітленням, опаленням, припливною і витяжною вентиляцією та кондиціюванням.

детальніше
Конференц-зал

Бізнес центр пропонує в оренду конференц зал на 60 місць для проведення конференцій, форумів, тренінгів, семінарів, корпоративних заходів, бізнес зустрічей, презентацій тощо. Під час проведення конференцій до Ваших послуг ресторан “Капітал”, що знаходиться в будівлі на першому поверсі і який організовує кава-брейки та фуршети, як у приміщенні ресторану, так і в конференц залі. За бажанням клієнтів в оренду надається проектор.

детальніше
Складські приміщення

В оренду здаються складські приміщення під склад, виробництво, торгові зали, виставкові зали та ін. Приміщення обладнанні промисловою підлогою, електроживленням, водопостачанням, опаленням та всім необхідним для повноцінної роботи компанії.

детальніше
Продаж приміщень

Пропонуємо на продаж нежитлові приміщення різних типів: офісні, складські, виробничі, торгівельні та ін.

детальніше